Schlang & Reichart

Nadstavby

Práca v lese je jedna z najnáročnějších vôbec, preto sme se rozhodli Vám ju uľahčiť. Ponúkame Vám len to nejlepšie, čo trh s lesnými strojmi ponúka.

Zetor – Servis Bakoš ako výhradný predajca lesných nástavieb Schlang & Reichart pre SR doporučuje a ponúka nemecké lesné nástavby Schlang & Reichart. 
Najkvalitnejšie stroje Vám zabezpečia dosiahnutie najvyšších ziskov.

Spoločnosť Schlang & Reichart bola založená v roku 1945 zakladateľmi Franz Anton Schlang a Reichart Marktoberdorf v Allgäu , ktorí sa zaoberali už od začiatku vývojom v oblasti lesného navijáku.

V súčasnosti spoločnosť Schlang & Reichart pôsobí s takmer 71-ročnou históriou ako dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť pre výrobu prevodových navijakov a ďalších výrobkov pre lesné hospodárstvo, zároveň patrí medzi najstarších výrobcov Nemecka v oblasti lesnej techniky.

Na začiatku roku 2013 spoločnosť prevzal Paul Pfanzelt. Paul Pfanzelt dáva tomuto strategickému kroku veľký význam pre ďalšie rozširovanie aktivít oboch spoločností, prostredníctvom spoločnej výroby a vývoju zaujme významné miesto v oblasti lesnej techniky. Zo strategických a ekonomických dôvodov sídlo spoločnosti bolo premiestnené do Auerbergu , 10 kilometrov od Rettenbachu a tým položilo základy pre budúce úspešné podnikanie.

Zaujalo vás toto príslušenstvo?

Neváhajte nás kontaktovať