Práca v lese je jedna z najnáročnějších vôbec, preto sme se rozhodli Vám ju uľahčiť. Ponúkame Vám len to nejlepšie, čo trh s lesnými strojmi ponúka.

Zetor – Servis Bakoš ako výhradný predajca lesných nástavieb Schlang & Reichart pre SR doporučuje a ponúka nemecké lesné nástavby Schlang & Reichart.
Najkvalitnejšie stroje Vám zabezpečia dosiahnutie najvyšších ziskov.


Spoločnosť Schlang & Reichart bola založená v roku 1945 zakladateľmi Franz Anton Schlang a Reichart Marktoberdorf v Allgäu , ktorí sa zaoberali už od začiatku vývojom v oblasti lesného navijáku.


V súčasnosti spoločnosť Schlang & Reichart pôsobí s takmer 71-ročnou históriou ako dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť pre výrobu prevodových navijakov a ďalších výrobkov pre lesné hospodárstvo, zároveň patrí medzi najstarších výrobcov Nemecka v oblasti lesnej techniky.


Na začiatku roku 2013 spoločnosť prevzal Paul Pfanzelt. Paul Pfanzelt dáva tomuto strategickému kroku veľký význam pre ďalšie rozširovanie aktivít oboch spoločností, prostredníctvom spoločnej výroby a vývoju zaujme významné miesto v oblasti lesnej techniky. Zo strategických a ekonomických dôvodov sídlo spoločnosti bolo premiestnené do Auerbergu , 10 kilometrov od Rettenbachu a tým položilo základy pre budúce úspešné podnikanie.


 

Jozef Bakoš
Ruskovce 175,
956 54 Ruskovce
E-mail: traktory.bakos@azet.sk

Mobil: +421(0)905 581 570
Tel. / Fax: +421(0)38 76 86 166
Apply for Quick Payday Loans Online at FastCashAdvances.us!